POTÁPĚNÍ - RUDÉ MOŘE

Vážení potápěči a všichni zájemci o krásy tohoto tropického moře. Několik let se jezdím potápět do Rudého moře. Toto moře mi učarovalo a chtěl jsem se o svoje zážitky podělit s ostatními.

Případným zájemcům, i nepotápěčům, nabízím možnost potápění s Nashaatem. Nashaat je skvělý člověk a potápěč s obrovskou zkušeností. Do vody vezme i jednotlivce. Má certifikaci na výcvik potápěčů, na potápění s nepotápěči a pro potápění s dětmi od 7 let (kousek pod hladinu).

Individuální empatický přístup ocení hlavně fotografové a lidé, kteří se bojí vody.

Potápí se z lodi. Je to hezký výlet i pro nepotápěčský doprovod. Voda je teplá po celý rok. Nashaat Vás vyzvedne ráno u hotelu a večer doveze zpět. O nic se nestaráte. Ceny jsou velmi rozumné, nemusíte platit žádné prostředníky.

Je to způsob, jak strávit nezapomenutelný den. I když jste pod vodou není se čeho bát. Nashaat je velmi zkušený a zajišťuje, aby každý ponor proběhl bezpečně. Voda je krásně jasná, teplá a pulzuje mořským životem. Rudé moře si určitě zaslouží svůj titul jednoho z nejlepších potápěčských míst na světě. Měli byste strávit alespoň jeden den potápěním. Je to opravdu skvělé!

Kontaktní e-mail je: martin.sanca@potapeni-egypt.cz

Vaše dojmy, dotazy a komentáře můžete rovněž napsat zde:

NAVRCHOLU.cz